utorok 21. októbra 2014

#59

Dlho si hovorím, že by som mala pridať nejaký nový príspevok. Teda aj chcela. Ale tak viete ako, práca, škola, hento, toto, radšej si poobede pospím, než urobím niečo. Ale práve mi kamoš poslal takú teplú pesničku a trš, prišla tá správna nálada, idem na to.

V poslednej dobe som mala možnosť fotiť viac, za čo som samozrejme neskutočne vďačná. Baví ma celý ten proces, dni predtým, kedy uvažujem ako to spravím, samotný deň fotenia, kedy chcem urobiť čo najlepšie fotky a minúty hneď po fotení, kedy si hovorím že sú všetky fotky na hovno. Človek si to ani neuvedomí, ale fotenie je podľa mňa jedna z najťažších prác s ľudmi. Ale na druhej strane je to na tom aj krásne, keďže mám vďaka tomu možnosť poznať nových, zaujímavých ľudí. V podstate všetci sú super. Ale z času na čas príde niekto, kto svojou osobnosťou prežiari nielen deň fotenia, ale dobrý pocit z neho zostane aj dlho po tom. A toto je príbeh o Hanke.S touto vymysleníčkou sme sa na fotení dohadovali celkom dosť dlho, počasie, ja nemám čas, ty nemáš čas, je zemetrasenie a tak. Nakoniec si myslí, že veci boli tak, ako mali byť a mali sme najlepšie miesto aj čas na fotenie. Kde presne sme boli, však povedať nemôžem (niežeby pohyb na danom mieste bol tak úplne dovolený).


Táto fotka sa mi páči najviac :) 


Bonusová info:
Hanka nemala vôbec žiadny make-up. Jasný dôkaz toho, že žena sa nemusí 3 hodiny meniť v kúpelke, aby bola krásna. Proste sme krásne :)


Milujem cheesecake a milujem všetko levanduľové. Hanka mi spravila levanduľový cheesecake a odkedy som ho zjedla, neustále mi chýba :( Bol nekonečne dobrý.A aha, toto bola tá teplá pesnička


Majte sa krásne, N.

3 komentáre:

  1. Naprosto souhlasím, fotit lidi je hrozně těžké, ale zároveň má člověk největší radost právě, když vyjdou takové fotky skvěle...což se Ti rozhodně podařil, jsou nádherné!!! A modelka je rovněž užasná a přirozeně krásná :-)!!

    OdpovedaťOdstrániť